Användarinformation

 • A-65

  Bröllopsskåp vintage 11.990:-

 • TVBE-02

  TV-Bänk 6.995:-

 • Kinesiskt Brudskåp fr 9.450:-

 • D-104

  Gammal kinesisk kista 2.495:-

 • G-171

  Sideboard 3.495:-

 • B-96

  Vitrinskåp 7.995:-

 • B-97

  Tittskåp, 7.995:-

 • G-186

  Hylla 7.995:-

 • A-10

  Sängskåp 2.495:-

 • TVA-05

  Kinesiskt Bröllopsskåp 8.995:-

 • G-178

  Sideboard 2.995:-

 • TVA-05

  Kinesiskt Bröllopsskåp 9.995:-

 • metro bostad

  Kinesiska influenser

 • Baazar

  Med inspiration från Kina

 • Present tips

  Presentkort från Baazar!

 • TVBE-02

  Mediabänk, 6.995:-

 • i-216

  Pall med attityd 1.995:-

 • H-224

  Skrivbord, 5.990:-

Vi levererar till hela Europa och USA!

Sverige - vi levererar för 900:-
Oavsett hur mycket möbler du beställer så kostar frakten inte mer än 900 kronor. Varorna levereras till din port/gårdsplan oavsett vart du bor i Sverige. Mindre varor kostar mindre i frakt. Du ser den exakta fraktkostnaden innan du bekräftar din order här på hemsidan. Vill du ha hjälp av chauffören att bära in varorna så kan han hjälpa till med det för 300 kronor. Ange detta i meddelandefältet när du beställer.

Syna godset noga och gör ev anmärkningar direkt till chauffören på fraktsedeln.

Norge - vi levererar för 1.995 SEK till Oslo
Oavsett hur mycket du beställer betalar du inte mer än 1995:- SEK till Oslo och 2695:- SEK till övriga Norge per sändning. Tullkostnader tillkommer.

Du kan även hämta dina varor på vårt lager och vår butik i Sävsjö (söder om Jönköping) 45 mil från Oslo eller i Stockholm/Barkarby 50 mil från Oslo. Låt oss veta om du vill hämta och var du vill hämta.

Sänd oss ett e-mail med din beställning till Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den eller beställ här på hemsidan och ange i meddelandefältet att du vill få varorna hemskickade eller om du vill hämta i Sverige. Du får då en faktura utan moms och med aktuell fraktkostnad. När den är betald sänds dina varor.

Har du frågor så kontakta oss på Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den eller på tel +46 (0)382-671 67

Finland, Danmark, England, Tyskland och övriga EU
Sänd oss din adress och vad du vill köpa så meddelar vi dig frakten.  (Please contact us at Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den or call us at +46 (0)382-671 67).

Du kan även hämta dina varor på vårt lager och vår butik i Sävsjö (söder om Jönköping) eller i Stockholm/Barkarby. Låt oss veta om du vill hämta och var du vill hämta.

Sänd oss ett e-mail med din beställning till Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den eller beställ här på hemsidan och ange i meddelandefältet att du vill få varorna hemskickade eller om du vill hämta i Sverige. Du får då en faktura med aktuell fraktkostnad. När den är betald sänds dina varor.

Har du frågor så kontakta oss på Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den eller på tel +46 (0)382-671 67.

USA
Please contact us at Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den for more information or call us at +46 (0)382-671 67.

 

Share